Wera 950 PKLS Stiftsleutel, metrisch, ve 950 PKLS stiftsleutel, metrisch, verchroomd, 8 X 200 MM - 05022047001
Artikelnummer: 23326043 | Fabrikantnummer: 05022047001 | EAN: 4013288139344
Het productnummer van de fabrikant is 05022047001. Het EAN nummer is 4013288139344. Het interne artikelnummer is 23326043.
| Klasse |
Binnenzeskantsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
950 PKLS Stiftsleutel, metrisch, ve
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 200 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Model | Haaks |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Antidiefstaluitvoering | Nee |
| Met gat | Nee |
| Met centreerstift | Nee |
| Met kogelkop | Ja |
| Beenlengte langste deel | 200 mm |
| Beenlengte kortste deel | 19 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 950/9 Hex-Plus 4 Stiftsleutelset, m 950/9 hex-plus 4 stiftsleutelset, metrisch, verchroomd, 9-delig
Artikelnummer: 23327116
Fabrikantnummer: 05073594001
Artikelnummer: 23326043
Fabrikantnummer: 05022047001