Wera 950 PKS Stiftsleutel, metrisch, ver 950 PKS stiftsleutel, metrisch, verchroomd, 10 X 125 MM - 05133158001
Artikelnummer: 23327462 | Fabrikantnummer: 05133158001 | EAN: 4013288098122
Het productnummer van de fabrikant is 05133158001. Het EAN nummer is 4013288098122. Het interne artikelnummer is 23327462.
| Klasse |
Binnenzeskantsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
950 PKS Stiftsleutel, metrisch, ver
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 125 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Model | Haaks |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Antidiefstaluitvoering | Nee |
| Met gat | Nee |
| Met centreerstift | Nee |
| Met kogelkop | Ja |
| Beenlengte langste deel | 125 mm |
| Beenlengte kortste deel | 36 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera INBUSSLTLSET 950/9 3
Artikelnummer: 23327463
Fabrikantnummer: 05133163001
Artikelnummer: 23327462
Fabrikantnummer: 05133158001