Wera 950 SPKL Stiftsleutel Multicolour, 950 SPKL stiftsleutel multicolour, metrisch, 5 X 154 MM - 05022610001
Artikelnummer: 23326087 | Fabrikantnummer: 05022610001 | EAN: 4013288167880
Het productnummer van de fabrikant is 05022610001. Het EAN nummer is 4013288167880. Het interne artikelnummer is 23326087.
| Klasse |
Binnenzeskantsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
950 SPKL Stiftsleutel Multicolour,
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Model | Haaks |
| Totale lengte | 154 mm |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Antidiefstaluitvoering | Nee |
| Met gat | Nee |
| Met centreerstift | Nee |
| Beenlengte langste deel | 154 mm |
| Met kogelkop | Ja |
| Beenlengte kortste deel | 27 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 950 SPKL/9 SM N L-KEY SET
Artikelnummer: 21339210
Fabrikantnummer: 05073593001
Wera 950/9 Hex-Plus Multicolour 1 Stifts 950/9 hex-plus multicolour 1, 9-delig
Artikelnummer: 23326070
Fabrikantnummer: 05022089001
Artikelnummer: 23326087
Fabrikantnummer: 05022610001