950 Stiftsleutel, metrisch, verchroomd, 14 X 140 MM - 05021085001
Artikelnummer: 23326015 | Fabrikantnummer: 05021085001 | EAN: 4013288018427
Het productnummer van de fabrikant is 05021085001. Het EAN nummer is 4013288018427. Het interne artikelnummer is 23326015.
| Klasse |
Binnenzeskantsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
950 Stiftsleutel, metrisch, verchro
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Totale lengte | 140 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Model | Haaks |
| Antidiefstaluitvoering | Nee |
| Met gat | Nee |
| Met centreerstift | Nee |
| Met kogelkop | Nee |
| Beenlengte langste deel | 140 mm |
| Beenlengte kortste deel | 56 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 23326015
Fabrikantnummer: 05021085001