950 Stiftsleutel, metrisch, verchroomd, 2.5 X 56 MM - 05021015001
Artikelnummer: 23326003 | Fabrikantnummer: 05021015001 | EAN: 4013288018281
Het productnummer van de fabrikant is 05021015001. Het EAN nummer is 4013288018281. Het interne artikelnummer is 23326003.
| Klasse |
Binnenzeskantsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
950 Stiftsleutel, metrisch, verchro
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 56 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Model | Haaks |
| Sleutelwijdte | 2.5 mm |
| Antidiefstaluitvoering | Nee |
| Met gat | Nee |
| Met centreerstift | Nee |
| Beenlengte kortste deel | 18 mm |
| Met kogelkop | Nee |
| Beenlengte langste deel | 56 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 950/9 Hex-Plus 5 Stiftsleutelset, m 950/9 hex-plus 5 stiftsleutelset, metrisch, verchroomd, 9-delig
Artikelnummer: 23326022
Fabrikantnummer: 05021406001
Artikelnummer: 23326003
Fabrikantnummer: 05021015001