950 Stiftsleutel, metrisch, verchroomd, 6 X 90 MM - 05021045001
Artikelnummer: 23326007 | Fabrikantnummer: 05021045001 | EAN: 4013288018342
Het productnummer van de fabrikant is 05021045001. Het EAN nummer is 4013288018342. Het interne artikelnummer is 23326007.
| Klasse |
Binnenzeskantsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
950 Stiftsleutel, metrisch, verchro
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 90 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Model | Haaks |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Antidiefstaluitvoering | Nee |
| Met gat | Nee |
| Met centreerstift | Nee |
| Met kogelkop | Nee |
| Beenlengte langste deel | 90 mm |
| Beenlengte kortste deel | 32 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 950/9 Hex-Plus 5 Stiftsleutelset, m 950/9 hex-plus 5 stiftsleutelset, metrisch, verchroomd, 9-delig
Artikelnummer: 23326022
Fabrikantnummer: 05021406001
Artikelnummer: 23326007
Fabrikantnummer: 05021045001