Wera TORXSCHR TX20X90MM - 05024401001
Artikelnummer: 23250891 | Fabrikantnummer: 05024401001 | EAN: 4013288094759
Het productnummer van de fabrikant is 05024401001. Het EAN nummer is 4013288094759. Het interne artikelnummer is 23250891.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
977 TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 188 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 90 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 20 |
| Klingdiameter | 5 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Gewicht | 89.1 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera GERDSCHST 977/6 TORX
Artikelnummer: 23250896
Fabrikantnummer: 05024410001
Wera GERDSCHST BIG PACK 900
Artikelnummer: 23251089
Fabrikantnummer: 05133285001