Wera TORXSCHR TX25X100MM - 05024402001
Artikelnummer: 23250892 | Fabrikantnummer: 05024402001 | EAN: 4013288094766
Het productnummer van de fabrikant is 05024402001. Het EAN nummer is 4013288094766. Het interne artikelnummer is 23250892.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
977 TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Gewicht | 121 g |
| Klinglengte | 100 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 25 |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera GERDSCHST 977/6 TORX
Artikelnummer: 23250896
Fabrikantnummer: 05024410001
Wera GERDSCHST BIG PACK 900
Artikelnummer: 23251089
Fabrikantnummer: 05133285001