Wera TORXSCHR TX30X150MM - 05024404001
Artikelnummer: 23250894 | Fabrikantnummer: 05024404001 | EAN: 4013288094780
Het productnummer van de fabrikant is 05024404001. Het EAN nummer is 4013288094780. Het interne artikelnummer is 23250894.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
977 TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 150 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 30 |
| Klingdiameter | 8 mm |
| Totale lengte | 262 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Gewicht | 207.6 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera GERDSCHST 977/6 TORX
Artikelnummer: 23250896
Fabrikantnummer: 05024410001