Wera MOMENTSL 1/4" 2,5-25NM - 05075604001
Artikelnummer: 23251075 | Fabrikantnummer: 05075604001 | EAN: 4013288193179
Het productnummer van de fabrikant is 05075604001. Het EAN nummer is 4013288193179. Het interne artikelnummer is 23251075.
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Click-Torque A 5 draaimomentsleutel
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Totale lengte | 290 mm |
| Traploos regelbaar | Ja |
| Met signaaltoon | Ja |
| Bluetooth interface | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Kopbreedte | 25 mm |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Aansluitmaat | 6.35 mm |
| Nauwkeurigheid schaalindeling | 0.1 Nm |
| Geschikt voor verlengstuk | Ja |
| Uitvoering schroevendraaier | Nee |
| Stapgrootte instelling | 0.1 Nm |
| Aandraaimoment | 2.5 - 25 Nm |
| Kophoogte | 11.5 mm |
| Gewicht | 550.5 g |
| Categorieën | Gereedschap |