Wera MOMENTSL 1/2" 10-50NM - 05075620001
Artikelnummer: 23251080 | Fabrikantnummer: 05075620001 | EAN: 4013288193216
Het productnummer van de fabrikant is 05075620001. Het EAN nummer is 4013288193216. Het interne artikelnummer is 23251080.
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Click-Torque C 1 draaimomentsleutel
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Totale lengte | 360 mm |
| Traploos regelbaar | Ja |
| Met signaaltoon | Ja |
| Aansluitmaat | 1/2" |
| Bluetooth interface | Nee |
| Kopbreedte | 25 mm |
| Aansluitmaat | 12.7 mm |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Geschikt voor verlengstuk | Ja |
| Uitvoering schroevendraaier | Nee |
| Aandraaimoment | 10 - 50 Nm |
| Nauwkeurigheid schaalindeling | 0.25 Nm |
| Stapgrootte instelling | 0.25 Nm |
| Kophoogte | 16.5 mm |
| Gewicht | 1075 g |
| Categorieën | Gereedschap |