Wera MOMENTSL 9X12 20-100 - 05075653001
Artikelnummer: 23251983 | Fabrikantnummer: 05075653001 | EAN: 4013288193780
Omschrijving
Wera momentsleutel
Het productnummer van de fabrikant is 05075653001. Het EAN nummer is 4013288193780. Het interne artikelnummer is 23251983.
Aanvullende informatie
Toepassing: Voor linksom en rechtsom vastdraaien Nauwkeurigheid: Nauwkeurigheid ±3 % van de ingestelde waarde conform DIN EN ISO 6789-1:2017-07 Uitvoering: Met opname voor verwisselbare insteekgereedschappen van 9x12 mm; eenvoudige instelling en borging va
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Click-Torque X 3 draaimomentsleutel
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Totale lengte | 372 mm |
| Traploos regelbaar | Ja |
| Met signaaltoon | Ja |
| Bluetooth interface | Nee |
| Aansluitmaat | 6.3 mm |
| Geschikt voor verlengstuk | Nee |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Uitvoering schroevendraaier | Nee |
| Kophoogte | 20 mm |
| Aandraaimoment | 20 - 100 Nm |
| Kopbreedte | 29 mm |
| Nauwkeurigheid schaalindeling | 0.5 Nm |
| Aansluitmaat | 9 x 12 mm |
| Gewicht | 1052 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product