Wera HMB HND/MCHDP 3/8 13X29 - 05003558001
Artikelnummer: 23710848 | Fabrikantnummer: 05003558001 | EAN: 4013288120380
Het productnummer van de fabrikant is 05003558001. Het EAN nummer is 4013288120380. Het interne artikelnummer is 23710848.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMB Zyklop Hand- en Machinedop
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Lengte | 29 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera DOPSLEUTELSET BELT B4 ZYK
Artikelnummer: 23250845
Fabrikantnummer: 05003973001
Wera 8100 SB 8 Zyklop Metal ratelset, om 8100 SB 8, 29-delig
Artikelnummer: 23325825
Fabrikantnummer: 05004048001
Wera 8100 SB 7 Zyklop Metal ratelset doo 8100 SB 7, 29-delig
Artikelnummer: 23325828
Fabrikantnummer: 05004047001
Wera 8100 SB 2 Zyklop Speed ratelset, 3/ 8100 SB 2, 43-delig
Artikelnummer: 23325763
Fabrikantnummer: 05003594001