Wera HMB HND/MCHDP 3/8 17X30 - 05003562001
Artikelnummer: 23742884 | Fabrikantnummer: 05003562001 | EAN: 4013288120427
Het productnummer van de fabrikant is 05003562001. Het EAN nummer is 4013288120427. Het interne artikelnummer is 23742884.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMB Zyklop Hand- en Machinedop
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera DOPSLEUTELSET BELT B4 ZYK
Artikelnummer: 23250845
Fabrikantnummer: 05003973001
Wera 8100 SB 8 Zyklop Metal ratelset, om 8100 SB 8, 29-delig
Artikelnummer: 23325825
Fabrikantnummer: 05004048001
Wera 8100 SB 7 Zyklop Metal ratelset doo 8100 SB 7, 29-delig
Artikelnummer: 23325828
Fabrikantnummer: 05004047001
Wera 8100 SB 2 Zyklop Speed ratelset, 3/ 8100 SB 2, 43-delig
Artikelnummer: 23325763
Fabrikantnummer: 05003594001
Wera DPMAGN B 4 ZK DPPN 3/8-9D
Artikelnummer: 23743062
Fabrikantnummer: 05005430001