Wera HMB HND/MCHDP3/8 11/16X30 - 05003577001
Artikelnummer: 23742893 | Fabrikantnummer: 05003577001 | EAN: 4013288120571
Het productnummer van de fabrikant is 05003577001. Het EAN nummer is 4013288120571. Het interne artikelnummer is 23742893.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMB Zyklop Hand- en Machinedop
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 30 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Sleutelwijdte (inch) | 11/16" |
| Sleutelwijdte | 17.46 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera DOPSLEUTELSET 8100SB4 ZYK
Artikelnummer: 23325766
Fabrikantnummer: 05003596001
Wera 8100 SB 10 Zyklop Metal ratelset do 8100 SB 10, 29-delig
Artikelnummer: 23325826
Fabrikantnummer: 05004050001
Wera 8100 SB 11 Zyklop Metal ratelset, o 8100 SB 11, 29-delig
Artikelnummer: 23325827
Fabrikantnummer: 05004051001