Wera HMC HND/MCHDP 1/2 7/16X37 - 05003619001
Artikelnummer: 23742945 | Fabrikantnummer: 05003619001 | EAN: 4013288120816
Het productnummer van de fabrikant is 05003619001. Het EAN nummer is 4013288120816. Het interne artikelnummer is 23742945.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMC Zyklop Hand- en Machinedop
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 37 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Aansluitmaat | 1/2" |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Sleutelwijdte | 11.11 mm |
| Met gewricht | Nee |
| Sleutelwijdte (inch) | 7/16" |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8100 SC 10 Zyklop Metal ratelset do 8100 SC 10, 28-delig
Artikelnummer: 23325835
Fabrikantnummer: 05004080001
Wera 8100 SC 11 Zyklop Metal ratelset, o 8100 SC 11, 28-delig
Artikelnummer: 23325836
Fabrikantnummer: 05004081001
Wera SOCKET RAIL C IMPRL 1 9D
Artikelnummer: 23743110
Fabrikantnummer: 05005480001