Wera HMC HND/MCHDP1/2 19/32X37 - 05003622001
Artikelnummer: 23742929 | Fabrikantnummer: 05003622001 | EAN: 4013288120847
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera dop voor zeskantmoeren
Het productnummer van de fabrikant is 05003622001. Het EAN nummer is 4013288120847. Het interne artikelnummer is 23742929.
Aanvullende informatie
Toepassing: Voor buitenzeskant bouten en -moeren Uitvoering: Voor hand- en machinegebruik (non impact) met kogelvergrendeling, kartelrand aan de achterkant voor een stevige grip bij handbediening, chroom-vanadium, matverchroomd. Dankzij de kleurcodering is
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMC Zyklop Hand- en Machinedop
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 37 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Aansluitmaat | 1/2" |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Met gewricht | Nee |
| Sleutelwijdte | 15.8 mm |
| Sleutelwijdte (inch) | 19/32" |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
4 producten speciaal geselecteerd voor Wera HMC HND/MCHDP1/2 19/32X37
Wera 8100 SC 10 Zyklop Metal ratelset do 8100 SC 10, 28-delig
Wera 8100 SC 10 Zyklop Metal ratelset do 8100 SC 10, 28-delig
Wera 8100 SC 10 Zyklop Metal ratelset do 8100 SC 10, 28-delig
Artikelnummer: 23325835
Fabrikantnummer: 05004080001
Wera 8100 SC 11 Zyklop Metal ratelset, o 8100 SC 11, 28-delig
Wera 8100 SC 11 Zyklop Metal ratelset, o 8100 SC 11, 28-delig
Wera 8100 SC 11 Zyklop Metal ratelset, o 8100 SC 11, 28-delig
Artikelnummer: 23325836
Fabrikantnummer: 05004081001
Huidige product