Wera STEEKSLEUTEL 10 EN 13X167 - 05003760001
Artikelnummer: 21240025 | Fabrikantnummer: 05003760001 | EAN: 4013288173010
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera steeksleutel, lengte 232mm, sleutelwijdte klein 10mm, kopbreedte klein 23mm, sleutelwijdte groot 13mm, sleutelwijdte klein (inch) overig, kopbreedte groot 27mm, oppervlaktebescherming overig, kophoogte klein 5.5mm, sleutelwijdte groot (inch) overig, kophoogte groot 7mm
Het productnummer van de fabrikant is 05003760001. Het EAN nummer is 4013288173010. Het interne artikelnummer is 21240025.
Aanvullende informatie
Toepassing: Zeskant-schroefkoppen resp. -moeren, metrisch Uitvoering: Dubbele steeksleutels
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Steeksleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6002 Joker dubbele steeksleutel
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 167 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Sleutelwijdte groot | 13 mm |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Sleutelwijdte klein | 10 mm |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Uitvoering enkele sleutel | Nee |
| Conische handgreep | Nee |
| Uitvoering haakse sleutel | Nee |
| Kopbreedte groot | 27 mm |
| Kopbreedte klein | 23 mm |
| Kophoogte groot | 7 mm |
| Kophoogte klein | 5.5 mm |
| Sleutelwijdte klein (inch) | Overig |
| Sleutelwijdte groot (inch) | Overig |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera STEEKSLEUTEL 10 EN 13X167
Wera RATL COMB/DBBL OPN SLTL6D
Wera RATL COMB/DBBL OPN SLTL6D
Wera RATL COMB/DBBL OPN SLTL6D
Artikelnummer: 21339157
Fabrikantnummer: 05020022001
Wera KRAFTFORM KOMPAKT W 1 35D
Wera KRAFTFORM KOMPAKT W 1 35D
Wera KRAFTFORM KOMPAKT W 1 35D
Artikelnummer: 21339228
Fabrikantnummer: 05135926001
Huidige product