Wera STEEKSLEUTEL 17 EN 19X235 - 05003765001
Artikelnummer: 21240017 | Fabrikantnummer: 05003765001 | EAN: 4013288173027
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera steeksleutel, lengte 292mm, sleutelwijdte klein 17mm, kopbreedte klein 37mm, sleutelwijdte groot 19mm, sleutelwijdte klein (inch) overig, kopbreedte groot 42mm, oppervlaktebescherming overig, kophoogte klein 8.5mm, sleutelwijdte groot (inch) overig, kophoogte groot 9.5mm
Het productnummer van de fabrikant is 05003765001. Het EAN nummer is 4013288173027. Het interne artikelnummer is 21240017.
Aanvullende informatie
Toepassing: Zeskant-schroefkoppen resp. -moeren, metrisch Uitvoering: Dubbele steeksleutels
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Steeksleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6002 Joker dubbele steeksleutel
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 235 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Sleutelwijdte klein | 17 mm |
| Sleutelwijdte groot | 19 mm |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Uitvoering enkele sleutel | Nee |
| Kopbreedte groot | 42 mm |
| Conische handgreep | Nee |
| Kopbreedte klein | 37 mm |
| Uitvoering haakse sleutel | Nee |
| Kophoogte groot | 9.5 mm |
| Kophoogte klein | 8.5 mm |
| Sleutelwijdte klein (inch) | Overig |
| Sleutelwijdte groot (inch) | Overig |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera STEEKSLEUTEL 17 EN 19X235
Wera RATL COMB/DBBL OPN SLTL6D
Wera RATL COMB/DBBL OPN SLTL6D
Wera RATL COMB/DBBL OPN SLTL6D
Artikelnummer: 21339157
Fabrikantnummer: 05020022001
Huidige product