Wera RINGSTEEKSLEUTEL NR. 10 - 05073270001
Artikelnummer: 21239953 | Fabrikantnummer: 05073270001 | EAN: 4013288164360
Het productnummer van de fabrikant is 05073270001. Het EAN nummer is 4013288164360. Het interne artikelnummer is 21239953.
| Klasse |
Ringsteeksleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6000 Joker Steek- en ringratelsleut
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Lengte | 159 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Gebogen | Nee |
| Sleutelwijdte steek | 10 mm |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel | 10 mm |
| Kopbreedte steek | 22 mm |
| Kopbreedte dop/ring/ratel | 21 mm |
| Rateluitvoering | Ja |
| Kophoogte steek | 5.5 mm |
| Kophoogte dop/ring/ratel | 7.2 mm |
| Sleutelwijdte steek (inch) | Overig |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel (inch) | Overig |
| Gewicht | 85.12 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera SET RATEL COMBSLTL SB 4D
Artikelnummer: 21339123
Fabrikantnummer: 05073290001