Wera RINGSTEEKSLEUTEL NR. 15 - 05073275001
Artikelnummer: 21240011 | Fabrikantnummer: 05073275001 | EAN: 4013288167347
Het productnummer van de fabrikant is 05073275001. Het EAN nummer is 4013288167347. Het interne artikelnummer is 21240011.
| Klasse |
Ringsteeksleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6000 Joker Steek- en ringratelsleut
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Gewicht | 165 g |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Gebogen | Nee |
| Sleutelwijdte steek | 15 mm |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel | 15 mm |
| Rateluitvoering | Ja |
| Kophoogte dop/ring/ratel | 9.2 mm |
| Kopbreedte dop/ring/ratel | 28.5 mm |
| Kopbreedte steek | 32.3 mm |
| Kophoogte steek | 7.8 mm |
| Sleutelwijdte steek (inch) | Overig |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel (inch) | Overig |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera JOKER RATL COMBSLTL 11D
Artikelnummer: 21339150
Fabrikantnummer: 05020013001