Wera RINGSTEEKSLEUTEL NR. 18 - 05073278001
Artikelnummer: 21239972 | Fabrikantnummer: 05073278001 | EAN: 4013288167408
Het productnummer van de fabrikant is 05073278001. Het EAN nummer is 4013288167408. Het interne artikelnummer is 21239972.
| Klasse |
Ringsteeksleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6000 Joker Steek- en ringratelsleut
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 235 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Gebogen | Nee |
| Sleutelwijdte steek | 18 mm |
| Kophoogte dop/ring/ratel | 11 mm |
| Kophoogte steek | 9 mm |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel | 18 mm |
| Kopbreedte steek | 39 mm |
| Rateluitvoering | Ja |
| Kopbreedte dop/ring/ratel | 33.8 mm |
| Sleutelwijdte steek (inch) | Overig |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel (inch) | Overig |
| Gewicht | 253.5 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera JOKER RATL COMBSLTL 11D
Artikelnummer: 21339150
Fabrikantnummer: 05020013001