Wera RINGSTEEKSLEUTEL NR. 8 - 05073268001
Artikelnummer: 21240018 | Fabrikantnummer: 05073268001 | EAN: 4013288167309
Het productnummer van de fabrikant is 05073268001. Het EAN nummer is 4013288167309. Het interne artikelnummer is 21240018.
| Klasse |
Ringsteeksleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6000 Joker Steek- en ringratelsleut
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Lengte | 144 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Gebogen | Nee |
| Sleutelwijdte steek | 8 mm |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel | 8 mm |
| Kopbreedte steek | 20 mm |
| Kopbreedte dop/ring/ratel | 18 mm |
| Kophoogte dop/ring/ratel | 7 mm |
| Rateluitvoering | Ja |
| Kophoogte steek | 5.5 mm |
| Sleutelwijdte steek (inch) | Overig |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel (inch) | Overig |
| Gewicht | 72.21 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera JOKER RATL COMBSLTL 11D
Artikelnummer: 21339150
Fabrikantnummer: 05020013001