Wera KRUISKOPS VDE PZ/S #2X154 - 05003448001
Artikelnummer: 23250823 | Fabrikantnummer: 05003448001 | EAN: 4013288164025
Omschrijving
Wera kruiskopschroevendraaier
Het productnummer van de fabrikant is 05003448001. Het EAN nummer is 4013288164025. Het interne artikelnummer is 23250823.
Aanvullende informatie
Toepassing: PlusMinus-schroeven, Sleuf/Pozidriv Kling: Gereduceerde klingdiamter met geïntegreerde beschermisolatie, zo kunnen diepliggende PlusMinus-schroeven worden bereikt en bediend. Geïsoleerd, individueel getest conform IEC 60900 Pasvorm: 9 mm zeskan
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Kraftform Kompakt VDE 65 iS PZ/S
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Aandraaivoorziening | PlusMinus |
| Model | Recht |
| Gewicht | 30 g |
| Totale lengte | 154 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Grootte | 2 |
| Klinglengte | 154 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Gebruineerd |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Huidige product
Wera KRUISKOPS VDE PZ/S #2X154
Artikelnummer: 23250823
Fabrikantnummer: 05003448001
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.