Wera Kraftform Kompakt VDE 60 i Take it Kraftform Kompakt vde 60 I take it easy, 0.6 X 3.5 X 157 MM - 05006502001
Artikelnummer: 25686836 | Fabrikantnummer: 05006502001 | EAN: 4013288228444
Het productnummer van de fabrikant is 05006502001. Het EAN nummer is 4013288228444. Het interne artikelnummer is 25686836.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Kraftform Kompakt VDE 60 i Take it
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Model | Recht |
| Gewicht | 15 g |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.6 mm |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 3.5 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Gebruineerd |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Klinglengte | 157 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera Kraftform Kompakt VDE 60 i Take it Kraftform Kompakt vde 60 I take it easy SB, 0.6 X 3.5 X 157 MM
Artikelnummer: 25686884
Fabrikantnummer: 05006552001
Artikelnummer: 25686836
Fabrikantnummer: 05006502001