Wera Kraftform Kompakt VDE 62 iS Take it Kraftform Kompakt vde 62 is take it easy SB, PH 2 X 157 MM - 05006560001
Artikelnummer: 25686892 | Fabrikantnummer: 05006560001 | EAN: 4013288229083
Het productnummer van de fabrikant is 05006560001. Het EAN nummer is 4013288229083. Het interne artikelnummer is 25686892.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Kraftform Kompakt VDE 62 iS Take it
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Gewicht | 40 g |
| Totale lengte | 157 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Grootte | 2 |
| Kap draaibaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Gebruineerd |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Uitvoering schacht | Vierkant |
| Materiaal kling | Overig |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Vierkant |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 9 mm |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Klinglengte | 157 mm |
| Categorieën |
Geisoleerde schroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera Kraftform Kompakt VDE 62 iS Take it Kraftform Kompakt vde 62 is take it easy, PH 2 X 157 MM
Artikelnummer: 25686849
Fabrikantnummer: 05006513001
Artikelnummer: 25686892
Fabrikantnummer: 05006560001