Wera Kraftform Kompakt VDE 65 i Take it Kraftform Kompakt vde 65 I take it easy, PZ 1 X 157 MM - 05006524001
Artikelnummer: 25686860 | Fabrikantnummer: 05006524001 | EAN: 4013288228666
Het productnummer van de fabrikant is 05006524001. Het EAN nummer is 4013288228666. Het interne artikelnummer is 25686860.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Kraftform Kompakt VDE 65 i Take it
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Model | Recht |
| Gewicht | 22 g |
| Kleminrichting | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Grootte | 2 |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Gebruineerd |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Materiaal kling | Overig |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 9 mm |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Klinglengte | 157 mm |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera KOMPAKT VDE UNI 17DLG
Artikelnummer: 24162483
Fabrikantnummer: 05006611001
Artikelnummer: 25686860
Fabrikantnummer: 05006524001