Wera MOMENTSCHRD 0,1-3NM - 05074700001
Artikelnummer: 23251958 | Fabrikantnummer: 05074700001 | EAN: 4013288100641
Het productnummer van de fabrikant is 05074700001. Het EAN nummer is 4013288100641. Het interne artikelnummer is 23251958.
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Serie 7400 Kraftform instelbare mom
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Traploos regelbaar | Nee |
| Totale lengte | 155 mm |
| Met signaaltoon | Ja |
| Bluetooth interface | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Aansluitmaat | 6.3 mm |
| Uitvoering schroevendraaier | Ja |
| Geschikt voor verlengstuk | Nee |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Aandraaimoment | 0.3 - 1.2 Nm |
| Stapgrootte instelling | 0.05 Nm |
| Gewicht | 203 g |
| Categorieën | Gereedschap |