Wera MOMENTSCHRD 11-29LBSI - 05074711001
Artikelnummer: 23251963 | Fabrikantnummer: 05074711001 | EAN: 4013288102898
Het productnummer van de fabrikant is 05074711001. Het EAN nummer is 4013288102898. Het interne artikelnummer is 23251963.
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Serie 7400 Kraftform instelbare mom
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Met signaaltoon | Nee |
| Traploos regelbaar | Nee |
| Totale lengte | 155 mm |
| Bluetooth interface | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Aansluitmaat | 6.3 mm |
| Uitvoering schroevendraaier | Ja |
| Geschikt voor verlengstuk | Nee |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Aandraaimoment | 1.2 - 3.3 Nm |
| Gewicht | 208 g |
| Categorieën | Gereedschap |