Wera MOMENTSCHRD 25-55LBSI - 05074712001
Artikelnummer: 23251964 | Fabrikantnummer: 05074712001 | EAN: 4013288102904
Het productnummer van de fabrikant is 05074712001. Het EAN nummer is 4013288102904. Het interne artikelnummer is 23251964.
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Serie 7400 Kraftform Pistoolgreep i
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 150 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Traploos regelbaar | Nee |
| Met signaaltoon | Ja |
| Bluetooth interface | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Gewicht | 277 g |
| Aansluitmaat | 6.3 mm |
| Uitvoering schroevendraaier | Ja |
| Geschikt voor verlengstuk | Nee |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Aandraaimoment | 2.8 - 6.2 Nm |
| Categorieën | Gereedschap |