Wera MOMENTSCHRD 3-6NM - 05074702001
Artikelnummer: 23251960 | Fabrikantnummer: 05074702001 | EAN: 4013288101730
Het productnummer van de fabrikant is 05074702001. Het EAN nummer is 4013288101730. Het interne artikelnummer is 23251960.
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Serie 7400 Kraftform Pistoolgreep i
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 150 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Traploos regelbaar | Nee |
| Gewicht | 288 g |
| Met signaaltoon | Ja |
| Bluetooth interface | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Aansluitmaat | 6.3 mm |
| Uitvoering schroevendraaier | Ja |
| Geschikt voor verlengstuk | Nee |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Aandraaimoment | 3 - 6 Nm |
| Categorieën | Gereedschap |