Wera XS STKSL 7-10X1/4-3/8X117 - 05020099001
Artikelnummer: 23743098 | Fabrikantnummer: 05020099001 | EAN: 4013288216892
Het productnummer van de fabrikant is 05020099001. Het EAN nummer is 4013288216892. Het interne artikelnummer is 23743098.
| Klasse |
Schroefsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6004 Joker XS Zelfinstellend steeks
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Gewicht | 70 g |
| Lengte | 256 mm |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Max. sleutelwijdte | 24 mm |
| Schaal | 19 - 24 mm |
| Bekhoek | 30 ° |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 9732 INZTST 6004 5D
Artikelnummer: 23729685
Fabrikantnummer: 05150122001
Wera 6004 4 1 ZLFIN STKSLTST4D
Artikelnummer: 23743106
Fabrikantnummer: 05020110001