Werma Blits-sirene-zijdelingse montage-32 tonen 9-60VDC rood/rood - 439.010.55
Artikelnummer: 20843192 | Fabrikantnummer: 439.010.55 | EAN: 4049787006610
Omschrijving
Werma Heavy Duty Combination 439 optische/akoestische signaalgever, nom. spanning 9 - 60V, type stroom DC, lenskap rood, type optisch signaal flitslicht, beschermingsgraad (IP) IP66, type akoestisch signaal overig, geluidssterkte 105dB, opbouw, lamptype xenon, soort akoestische signaalgever overig,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Werma
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 439.010.55. Het EAN nummer is 4049787006610. Het interne artikelnummer is 20843192.
| Klasse |
Optische/akoestische signaalgever
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Werma
Toon alle producten van Werma |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Met contact | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Kleur behuizing | Rood |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Kleur lenskap | Rood |
| Type optisch signaal | Flitslicht |
| Vermogen | 2 W |
| Lamptype | Xenon |
| Geluidssterkte | 105 dB |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Stroomverbruik | 0.23 A |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Nom. spanning | 9 - 60 V |
| Met sabotagedetectie | Nee |
| Breedte | mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Flitsenergie | J |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | W |
| Diameter | mm |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Hoogte/diepte | mm |
| Bestreken ruimte-inhoud | m³ |
| Frequentie geluidssignaal | - kHz |
| Aantal modi | |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| SIL conform EN 62061 | |
| Aantal tonen | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Werma Blits-sirene-zijdelingse montage-32 tonen 9-60VDC rood/rood
Artikelnummer: 20843192
Fabrikantnummer: 439.010.55