Werma Led blits-sirene-bodem-/zijdelingse montage-32 tonen 230vac oranje - 444.300.68
Artikelnummer: 20843009 | Fabrikantnummer: 444.300.68 | EAN: 4049787020241
Omschrijving
Werma Design Multi-Tone Combination 444 optische/akoestische signaalgever, nom. spanning 230V, type stroom AC, lenskap geel, type optisch signaal flitslicht, beschermingsgraad (IP) IP65, type akoestisch signaal overig, geluidssterkte 114dB, opbouw, lamptype LED,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Werma
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 444.300.68. Het EAN nummer is 4049787020241. Het interne artikelnummer is 20843009.
| Klasse |
Optische/akoestische signaalgever
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Werma
Toon alle producten van Werma |
| Lamptype | LED |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Met contact | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Type optisch signaal | Flitslicht |
| Vermogen | 2 W |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Kleur lenskap | Geel |
| Stroomverbruik | 0.06 A |
| Geluidssterkte | 114 dB |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met sabotagedetectie | Nee |
| Breedte | mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Flitsenergie | J |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | W |
| Diameter | mm |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Hoogte/diepte | mm |
| Bestreken ruimte-inhoud | m³ |
| Frequentie geluidssignaal | - kHz |
| Aantal modi | |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| SIL conform EN 62061 | |
| Aantal tonen | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Werma Led blits-sirene-bodem-/zijdelingse montage-32 tonen 230vac oranje
Artikelnummer: 20843009
Fabrikantnummer: 444.300.68