Werma Led signal lamp led-lamp ba15d 95630067 - 956.300.67
Artikelnummer: 22309304 | Fabrikantnummer: 956.300.67 | EAN: 4049787008942
Omschrijving
Werma Traffic Light 956 led-lamp, geel, diameter 29mm, voet BA15d, nom. spanning 115V, nom. stroom 15mA, spanningstype AC, behuizing zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Werma
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 956.300.67. Het EAN nummer is 4049787008942. Het interne artikelnummer is 22309304.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Werma
Toon alle producten van Werma |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleur | Geel |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Voet | BA15d |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 29 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Filament lamp | Nee |
| Nom. stroom | 15 - 15 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Nom. spanning | 115 - 115 V |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Lengte | mm |
| Lichtsterkte | cd |
| Stralingshoek | - ° |
| Gemiddelde nom. levensduur | h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | kWh |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | lm |
| Lampvermogen | - W |
| Lichtstroom | - lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product