Werma Combination Mini Twinflash combi 12vac/DC bu - 460.520.74
Artikelnummer: 23354656 | Fabrikantnummer: 460.520.74 | EAN: 4049787043097
Omschrijving
Mini TwinFLASH Combi 12VAC/DC BU
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Werma
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 460.520.74. Het EAN nummer is 4049787043097. Het interne artikelnummer is 23354656.
| Klasse |
Optische/akoestische signaalgever
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Werma
Toon alle producten van Werma |
| Lamptype | LED |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Met contact | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Montagewijze | Overig |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Kleur lenskap | Blauw |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Geluidssterkte | 95 dB |
| Type akoestisch signaal | Pulstoon |
| Type optisch signaal | Overig |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Stroomverbruik | 0.082 A |
| Frequentie geluidssignaal | 4000 - 4000 kHz |
| Met sabotagedetectie | Nee |
| Breedte | mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Flitsenergie | J |
| Vermogen | W |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | W |
| Diameter | mm |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Hoogte/diepte | mm |
| Bestreken ruimte-inhoud | m³ |
| Aantal modi | |
| SIL conform EN 62061 | |
| Aantal tonen | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Werma Combination Mini Twinflash combi 12vac/DC bu
Artikelnummer: 23354656
Fabrikantnummer: 460.520.74