Werma SignalTower Sirene Zelf-regelend 24VDC BK - 844.810.55
Artikelnummer: 26714741 | Fabrikantnummer: 844.810.55 | EAN: 4049787024508
Omschrijving
Sirene Zelf-regelend 24VDC BK
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 844.810.55. Het EAN nummer is 4049787024508. Het interne artikelnummer is 26714741.
| Klasse |
Akoestische module voor signaalzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Werma
Toon alle producten van Werma |
| Serie |
SignalTower
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | DC |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Kleur | Zwart |
| Geluidssterkte | 100 dB |
| Instelbare toon | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Huidige product