Werma SignalTower Zoemerelement Continu/pulserend 24vac/DC - 844.118.55
Artikelnummer: 26714734 | Fabrikantnummer: 844.118.55 | EAN: 4049787012246
Omschrijving
Zoemerelement continu/pulserend 24VAC/DC
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 844.118.55. Het EAN nummer is 4049787012246. Het interne artikelnummer is 26714734.
| Klasse |
Akoestische module voor signaalzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Werma
Toon alle producten van Werma |
| Serie |
SignalTower
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Kleur | Zwart |
| Geluidssterkte | 85 dB |
| Functie | Continu toon |
| Instelbare toon | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Huidige product
Werma SignalTower Zoemerelement Continu/pulserend 24vac/DC
Artikelnummer: 26714734
Fabrikantnummer: 844.118.55