WGX-A scheidingsshot 72 L=0,5M - STA520034
Artikelnummer: 26711588 | Fabrikantnummer: STA520034 | EAN: 7321679003387
Het productnummer van de fabrikant is STA520034. Het EAN nummer is 7321679003387. Het interne artikelnummer is 26711588.
| Klasse |
Scheidingsschot wandgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
WGX
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 500 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Geschikt voor gootdiepte | 72 mm |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | 1-voudig |
| Categorieën |
Wandgoten
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago