Wieland Binnenwerk stekerdeel 6 polig schroef 400/35 - 70.210.0653.0
Artikelnummer: 22304962 | Fabrikantnummer: 70.210.0653.0 | EAN: 4015573219557
Het productnummer van de fabrikant is 70.210.0653.0. Het EAN nummer is 4015573219557. Het interne artikelnummer is 22304962.
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wieland
Toon alle producten van Wieland |
| Serie |
REVOS
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 6 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Met draadbescherming | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 2.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 2.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 2.5 - 6 mm² |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 35 A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Wieland
» Meer informatie over WielandArtikelnummer: 22304962
Fabrikantnummer: 70.210.0653.0