Wieland RFK verbindingsrijgklem 70-150MM² meerdr. grijs - 56.397.0155.0
Artikelnummer: 20177297 | Fabrikantnummer: 56.397.0155.0 | EAN: 4015573598560
Het productnummer van de fabrikant is 56.397.0155.0. Het EAN nummer is 4015573598560. Het interne artikelnummer is 20177297.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wieland
Toon alle producten van Wieland |
| Serie |
RIJGKLEMMEN
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 70 - 150 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 70 - 150 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 335 A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Wieland
» Meer informatie over WielandArtikelnummer: 20177297
Fabrikantnummer: 56.397.0155.0