Wieland nrg5x2,5/4 adapter gst18i5 pastelblauw - 92.051.5553.0
Artikelnummer: 22306649 | Fabrikantnummer: 92.051.5553.0 | EAN: 4049088287077
Omschrijving
NRG5x2,5/4 ADAPTER GST18I5 PASTELBLAUW
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wieland
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 92.051.5553.0. Het EAN nummer is 4049088287077. Het interne artikelnummer is 22306649.
| Klasse |
Vlakkabeladapter voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wieland
Toon alle producten van Wieland |
| Serie |
VLAKBAND
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Breedte | 61 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 5 |
| Mechanische codering | Ja |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Pool-markering | L, N, PE, D1, D2 |
| Hoogte | 37.2 mm |
| Transparant | Nee |
| Fase-aftakking | L1-L3 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Lengte | 89.5 mm |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 100 °C |
| Type vergrendeling | Separaat |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Wieland
» Meer informatie over Wieland
Huidige product
Wieland nrg5x2,5/4 adapter gst18i5 pastelblauw
Artikelnummer: 22306649
Fabrikantnummer: 92.051.5553.0