Wieland Rst20i3 apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie 3P male recht - 96.032.1055.7
Artikelnummer: 20185889 | Fabrikantnummer: 96.032.1055.7 | EAN: 4015573875258
Omschrijving
RST20I3 CHASSIS NORM M25M MALE GROEN
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wieland
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 96.032.1055.7. Het EAN nummer is 4015573875258. Het interne artikelnummer is 20185889.
| Klasse |
Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wieland
Toon alle producten van Wieland |
| Serie |
RST20I3
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 35 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Hoogte | 35 mm |
| Aantal aansluitingen per pool | 2 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Mechanische codering | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Groen |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Pool-markering | 1, 2, PE |
| Insteekrichting | Recht |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Inbouwvariant | Snap-In/schroefdeel |
| Aansluitmaat schroefdraad | M25 |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Lengte | 44.6 mm |
| Model | Stekker |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Wieland
» Meer informatie over Wieland
Huidige product
Wieland Rst20i3 apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie 3P male recht
Artikelnummer: 20185889
Fabrikantnummer: 96.032.1055.7