Wieland VERDELERS Verdelerboxwvb 5 ac 20a 250/400V - 99.238.0028.0
Artikelnummer: 23654029 | Fabrikantnummer: 99.238.0028.0 | EAN: 4049088034473
Omschrijving
VERDELERBOXWVB 5 AC 20A 250/400V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wieland
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 99.238.0028.0. Het EAN nummer is 4049088034473. Het interne artikelnummer is 23654029.
| Klasse |
Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wieland
Toon alle producten van Wieland |
| Serie |
VERDELERS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 170 mm |
| Breedte | 121 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Mechanische codering | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Pool-markering | L, N, PE |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Fase-aftakking | L1 |
| Aantal ingangen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Kleur van het separate adapterstuk | Zwart |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Type verdeler | Verdeelblok |
| Bevestigingsmogelijkheid | Geïntegreerd |
| Aantal uitgangen | 7 |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 100 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 100 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Wieland
» Meer informatie over Wieland
Huidige product
Wieland VERDELERS Verdelerboxwvb 5 ac 20a 250/400V
Artikelnummer: 23654029
Fabrikantnummer: 99.238.0028.0