Wieland VLAKBAND Vlakbandkabel 5G2,5+2x1,5 PVC groen met KNX - 00.712.0323.7
Artikelnummer: 23653882 | Fabrikantnummer: 00.712.0323.7 | EAN: 4049088312366
Het productnummer van de fabrikant is 00.712.0323.7. Het EAN nummer is 4049088312366. Het interne artikelnummer is 23653882.
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wieland
Toon alle producten van Wieland |
| Serie |
VLAKBAND
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Mantelkleur | Groen |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Aantal aders | 7 |
| Nom. spanning U0 | 600 V |
| Nom. spanning U | 1000 V |
| Met aardgeleider | Ja |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Specificatie aderisolatie | Polyethyleen (PE) |
| Kabelhoogte circa | 6.3 mm |
| Kabelbreedte circa | 36.9 mm |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Wieland
» Meer informatie over WielandArtikelnummer: 23653882
Fabrikantnummer: 00.712.0323.7
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.