Wieland EV INFRA Voedingsmodule Tray cable FCS 16 sa sam50k - 75.450.0214.3
Artikelnummer: 23773180 | Fabrikantnummer: 75.450.0214.3 | EAN: 4049088505775
Het productnummer van de fabrikant is 75.450.0214.3. Het EAN nummer is 4049088505775. Het interne artikelnummer is 23773180.
| Klasse |
Vlakkabeladapter voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wieland
Toon alle producten van Wieland |
| Serie |
EV INFRA
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lengte | 300 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 170 mm |
| Aantal polen | 5 |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Hoogte | 120 mm |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Model | Aansluiting |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Wieland
» Meer informatie over WielandArtikelnummer: 23773180
Fabrikantnummer: 75.450.0214.3