Wiha Bevestigingsgereedschap Kleine sleufkop schroevendraaier 500 met clip 3,0x40 - 01537
Artikelnummer: 26710408 | Fabrikantnummer: 01537 | EAN: 4010995015374
Omschrijving
WIHA Kleine Sleufkop Schroevendraaier 500 met clip 3,0x40
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wiha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 01537. Het EAN nummer is 4010995015374. Het interne artikelnummer is 26710408.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wiha
Toon alle producten van Wiha |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 100 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 1-component |
| Model | Recht |
| Klinglengte | 40 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Gewicht | 8 g |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 3 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Oppervlaktebescherming kling | Vernikkeld |
| Materiaal kling | Chroom vanadium staal |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product
Wiha Bevestigingsgereedschap Kleine sleufkop schroevendraaier 500 met clip 3,0x40
Artikelnummer: 26710408
Fabrikantnummer: 01537