Wiha Bevestigingsgereedschap T-greep dopsleutel zeskant vde 336N 8,0x200mm - 27932
Artikelnummer: 26712133 | Fabrikantnummer: 27932 | EAN: 4010995279325
Omschrijving
WIHA T-greep Dopsleutel zeskant VDE 336N 8,0x200mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wiha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 27932. Het EAN nummer is 4010995279325. Het interne artikelnummer is 26712133.
| Klasse |
Dopsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wiha
Toon alle producten van Wiha |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Totale lengte | 232 mm |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Klinglengte | 200 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Model | T-greep |
| Mesvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Kopbreedte | 100 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product
Wiha Bevestigingsgereedschap T-greep dopsleutel zeskant vde 336N 8,0x200mm
Artikelnummer: 26712133
Fabrikantnummer: 27932
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.