Wiha Verlichtingsarmaturen Voorhoofdlamp 500 LM met bewegingssensor, incl. usb-C-laadkabel - 45700
Artikelnummer: 26527824 | Fabrikantnummer: 45700 | EAN: 4010995457006
Omschrijving
WIHA Voorhoofdlamp 500 lm met bewegingssensor, incl. USB-C-laadkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wiha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 45700. Het EAN nummer is 4010995457006. Het interne artikelnummer is 26527824.
| Klasse |
Zaklantaarn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wiha
Toon alle producten van Wiha |
| Serie |
Verlichtingsarmaturen
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 87 mm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Model | Hoofdlamp |
| Lichtstroom | 140 - 500 lm |
| Gewicht totaal | 179 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product
Wiha Verlichtingsarmaturen Voorhoofdlamp 500 LM met bewegingssensor, incl. usb-C-laadkabel
Artikelnummer: 26527824
Fabrikantnummer: 45700