Winled SKYLINE UNIV MONT PLAAT - LL600UMP
Artikelnummer: 26702698 | Fabrikantnummer: LL600UMP | EAN: 8718328113297
Omschrijving
Winled Skyline elektr. toebeh. v verlichtingsarm., type toebehoren/onderdelen overig, toebehoren, 5 aders, nom. doorsnede 0.75mm²
Het productnummer van de fabrikant is LL600UMP. Het EAN nummer is 8718328113297. Het interne artikelnummer is 26702698.
Aanvullende informatie
Skyline armatuur, Universele Montage plaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Winled
Specificaties
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Winled
Toon alle producten van Winled |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Hoogte/diepte | 20 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Aantal aders | 5 |
| Kleur | Overig |
| Nom. doorsnede | 0.75 mm² |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product